مزایای کورین (بخش اول)

/ مهر ۱۰, ۱۳۹۶ / بدون دیدگاه / در کورین اقتصادی - مزیت کورین - مزیتهای کورین - منافع کورین / توسط

مزایای کورین (بخش اول)

مزایای کورین بعنوان یکی از محصولات برتر دکوراتیو و همچنین کابردی ، فراوان است که قابل ترمیم بودن کورین یکی از برجسته ترین آنهاست.

بدینصورت که هیچیک از مصالح مشابه دیگر که چنین کاربردهایی دارند مانند صفحه ام دی اف یا سنگ طبیعی و کوارتز در صورت بروز آسیبهایی چون خط و خش ، رنگ پریدگی ، شکستگی ، پوسیدن در اثر آب خوردن و …. قابل بازسازی و ترمیم نیستند و مالک ناگزیر از تعویض خواهد بود.

ولی در صفحات کورین حتی بعد از هرگونه شکستگی قادر به چسب زدن قطعات شکسته شده ی بزرگتر و حتی جایگزین کردن قطعه ی نو بجای قطعات منهدم شده توسط چسبهای مخصوص که عمل جوش دادن را انجام می دهند هستیم.

گالری کورین

مزیت دیگر سنگ کورین قابلیت مشارکت در تغییرات کلی و بازسازی ها می باشد ، بصورتیکه ممکن است در برخی تغییرات کلی در نقشه ساختمان هنگام بازسازی ناچار به تغییرات در نقشه کابینت شویم.

در این زمان می توانیم قطعات قبلی را با تکیه بر خاصیت چسب خورندگی مجدد و پولیش پذیری دوباره دچار تغییرات کلی بکنیم و حتی قطعات جدیدی را هم به مجموعه اضافه نماییم که بدینصورت از بسیاری هزینه های مجدد جلوگیری بشود.

در قسمت طراحی ساختمان هم می توانیم از بحث سبکی کورین بهره ی بسیار ببریم ، بدینصورت که این متریال از بقیه ی مصالح مشابه سبکتر است و در بخش طراحی مقاطع باربر اقتصادی تر عمل خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *