مزیتهای کورین

/ مهر ۱۰, ۱۳۹۶ / بدون دیدگاه / در کورین اقتصادی - مزیت کورین - مزیتهای کورین - منافع کورین / توسط

مزیتهای کورین

مزیتهای کورین بعنوان یکی از محصولات برتر دکوراتیو و همچنین کابردی ، فراوان است که قابل ترمیم بودن کورین یکی از برجسته ترین آنهاست ، بدینصورت که هیچیک از مصالح مشابه دیگر که چنین کاربردهایی دارند مانند صفحه ام دی اف یا سنگ طبیعی و کوارتز در صورت بروز آسیبهایی چون خط و خش ، رنگ پریدگی ، شکستگی ، پوسیدن در اثر آب خوردن و …. قابل بازسازی و ترمیم نیستند و مالک ناگزیر از تعویض خواهود.

ولی در صفحات کورین حتی بعد از هرگونه شکستگی قادر به چسب زدن قطعات شکسته شده ی بزرگتر و حتی جایگزین کردن قطعه ی نو بجای قطعات منهدم شده توسط چسبهای مخصوص که عمل جوش دادن را انجام می دهند هستیم.

گالری کورین

مزیت دیگر سنگ کورین قابلیت مشارکت در تغییرات کلی و بازسازی ها می باشد ، بصورتیکه هرگاه در برخی تغییرات کلی در نقشه ساختمان هنگام بازسازی ناچار به تغییرات در نقشه کابینت شدیم، می توانیم قطعات قبلی را با تکیه بر خاصیت چسب خورندگی مجدد و پولیش پذیری دوباره دچار تغییرات کلی بکنیم و حتی قطعات جدیدی را هم به مجموعه اضافه نماییم که بدینصورت از بسیاری هزینه های مجدد جلوگیری بشود.

در قسمت طراحی ساختمان هم می توانیم از بحث سبکی کورین بهره ی بسیار ببریم ، بدینصورت که این متریال از بقیه ی مصالح مشابه سبکتر است و در بخش طراحی مقاطع باربر اقتصادی تر عمل خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *